Hakkımızda


Müşteri odaklı, esnek ve kaliteli çözümler.

Global ve yerli firmalarda uzmanlaşmış profesyonel yöneticiler tarafından müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun İnsan Kaynakları danışmanlık hizmetlerini sağlamak ve işe alım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş bir İnsan Kaynakları Danışmanlık Şirketi’dir. Müşteri odaklı, esnek ve kaliteli çözümler sunan Delta-HR Danışmanlık, olumlu referanslar ile sürekli büyümektedir.

Yerli ve çok uluslu firmaların, beyaz yaka uzman / orta ve üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme süreçlerinde aday sunuyoruz

Firmalarımız ile uzun soluklu bir ortaklık düşündüğümüz için, aday seçimlerinde en uygun adayı sunmaya özen gösteriyoruz.

Firmalarımız ile ‘exclusive’ çalışmayı tercih ediyoruz.

Avantajlarımız

Ön ödeme almıyoruz. Çok geniş CV data bankamız bulunmakta. Aday ile görüşmeler sonuçlanıp işe yerleştiği gün fatura kesiyoruz. Proje bize verildiği andan itibaren 1 hafta içinde tarafınıza ‘kısa liste’ sunuyoruz. Butik bir hizmet sunduğumuz için firmalarımızın acil ihtiyaçlarına da öncelik verip firmalarımıza en hızlı ve doğru aday sunumunu gerçekleştirebiliyoruz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin istek ve tercihlerine uygun çözümler sunmak, Profesyonelleri, yetkinlikleri ve deneyimlerine göre uygun firmalar ile buluşturmak, Dürüstlük ve şeffaflıktan ödün vermemek, Daima yenilikçi olmak, Birlikte çalıştığımız firmaların çalışanlarını aday havuzumuzda bulundurmamak.